bigbeet-cs
flag-en     flag-en     flag-en     flag-en     flag-en

bigbeet-icon

Pohádka O veliké řepě

Pohádka o dědečkovi, který zasadil řepu.
Řepa vyrostla tak veliká, že ji sám nemohl vytáhnout.
Musel si zavolat pomocníky. Podaří se jim řepu vytáhnout?

Malovaná pohádka pro nejmenší děti s jednoduchým příběhem.
Příběh dětem vysvětluje základní principy přírody.
Nahrejte své vlastní vyprávění! Naučte se nové jazyky!

Verze pro iPhone
appstore-button

Verze pro iPad
appstore-button

Malovaná pohádka pro nejmenší děti s jednoduchým příběhem. Seznámí děti s různými postavami v různém prostředí. Dědeček je na poli, babička v kuchyni, vnučka na zahradě, pejsek běhá v sadu, kočička sedí na okně a myška je schovaná v komoře. Prostředí je interaktivní a skrývá pro děti malé překvapení. Např. v troubě je koláč, v sadu se schovávají krtci.

en-iP5-3

Příběh dětem vysvětluje základní principy přírody. Ukazuje, že z malého semínka může vyrůst velká rostlina. V pointě příběhu se skrývá sdělení, že i ten nejmenší a nejslabší je pro společenství důležitý.

en-iP5-4

Pohádka je namluvena v pěti jazycích: angličtině, čínštině, ruštině, španělštině a češtině a připravují se další jazykové verze. Máte však možnost namluvit i svou vlastní verzi pohádky. Doplnit do příběhu jména vašich příbuzných nebo domácích zvířátek.

en-iP5-4

Pohádka nemusí zůstat jen na vašich iOS zařízeních. Rodiče nebo učitelé mohou příběh pohádky využít ve skupinových hrách s dětmi. Děti mohou namalovat svou vlastní verzi pohádky nebo si zahrát divadlo. Učí se porozumět hlavní myšlence příběhu, sledovat děj a zopakovat jej ve správných větách. Rozvíjí své poznávací schopnosti, představivost a fantazii.

bigbeet-icon

Pohádka O veliké řepě

Verze pro iPhone
appstore-button

Verze pro iPad
appstore-button